Dla kogo pracujemy?

Od kilku lat tworzymy biuro programistyczne dla firmy Murator S.A. 

Murator jest wydawcą pism i gazet o różnej tematyce: budowlanej (np. Murator), wnętrzarskiej (np. M jak Mieszkanie), informacyjnej (np. SuperExpress), zdrowotnej (np. Zdrowie), hobbystycznej (np. Podróże, Żagle). Firma silnie rozwija się również w internecie. Jej serwisy to jednak coś więcej niż odpowiedniki wydań drukowanych. Rozwijają się one zgodnie z trendami w branży. 

Co robimy?

Odpowiadamy za kompleksowe programowanie webowe na potrzeby Muratora. Realizujemy i utrzymujemy projekty opracowywane przez odpowiednie działy. Dodatkowo rekomendujemy rozwiązania, które w danej chwili lepiej odpowiadają potrzebom rynku.

Ciągły rozwój branży internetowej wymaga wdrażania coraz nowszych rozwiązań. Serwisy Muratora to nie tylko publikowanie treści redakcyjnych, ale również skupianie społeczności wokół siebie. Coraz odważniej do internetu wchodzi telewizja, co daje większe możliwości zdobywania zasięgu. To również nowe, ciekawe wyzwania dla naszego zespołu.

W czym robimy?

Obecnie wymaga się szybkiej reakcji na potrzeby użytkowników. Lata doświadczeń pomogły nam wybrać optymalną technologię. Python - język dynamiczny, ergonomiczny i dojrzały - idealnie pasuje do realizacji stawianych nam celów. Dodatkowym wsparciem jest spójny i kompleksowy framework Django.